Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Voľby do VÚC 2017

Počet zapísaných voličov – 655
Počet vydaných obálok – 165
Počet odovzdaných obálok – 165
Počet platných hlasov na predsedu – 163
Počet platných hlasov do zastupitešstva – 158

Výsledky volieb na presedu VÚC v Košolnej:
1. Mgr. József Berényi – SMK-MKP – 0
2. Jaroslav Cehlárik – NEKA – 0 (vzdal sa)
3. Ing. Tibor Mikuš, PhD. – NEKA – 60
4. MUDr. Márius Novák – NP – 1
5. Konrád Rigó – MOST – HÍD – 2
6. Mgr. Jozef Viskupič – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 100

Voľby poslancov do VÚC:
1. Ľubomír Antal – SMER-SD – 14
2. Iveta Bakičová – NEKA – 13
3. Stanislav Barič – ĽS Naše Slovensko – 14
4. Peter Bartovič – MOST – HÍD – 4
5. Marcel Behro – NEKA – 8
6. Štefan Bošnák – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 27
7. Edita Brázdovičová – SME RODINA – Boris Kollár – 8
8. Vladimír Butko – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 38
9. Jaroslav Cehlárik – NEKA – 30
10. Stanislav Černý – DOMA DOBRE – 4
11. Martin Dvornák – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 44
12. Zuzana Frišová – DOST – 8
13. Pavol Gabriška – DOST – 3
14. Marián Galbavý – NEKA – 19
15. Richard Gažo – ĽS Naše Slovensko – 10
16. Viera Gbelcová – SNS – 4
17. Marta Gubrická – SMER-SD – 11
18. Norbert Halász – NEKA – 15
19. Augustín Hambálek – SMER-SD – 19
20. Peter Haščík – NEKA – 9
21. Vladimír Hečko – ĽS Naše Slovensko – 14
22. Peter Chmela – NEKA – 6
23. Juraj Janček – DOMA DOBRE – 5
24. Jaroslav Jánoš – NEKA – 6
25. Elena Kátlovská – NEKA – 6
26. Jozef Klokner – NEKA – 17
27. Jozef Koricina – NEKA – 4
28. Vladimír Kozmál – SNS – 6
29. Branislav Kramár – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 57
30. Daniel Kravec – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 22
31. Štefan Krištofík – SMER-SD – 16
32. Peter Kupka – ĽS Naše Slovensko – 9
33. Matej Lančarič – NEKA – 33
34. Valburga Lobotková – SMER-SD – 12
35. Alexander Marček – ĽS Naše Slovensko – 5
36. Stanislav Michal – DOMA DOBRE – 0
37. Jakub Mišek – NEKA – 1
38. Rastislav Mráz – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 22
39. Marek Neštický – NEKA – 25
40. Juraj Novota – NEKA – 10
41. Martin Ostrovský – SNS – 11
42. Norbert Pavlovič – KSS – 1
43. Tibor Pekarčík – NEKA – 23
44. Ján Pekarík – SME RODINA – Boris Kollár – 1
45. Tomáš Pleško – STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) – 1
46. Jozef Pobiecký – NEKA – 8
47. Vladimír Púčik – SMER-SD – 29
48. Jozef Remenár – ĽS Naše Slovensko – 10
49. Milan Remenár – SME RODINA – Boris Kollár – 6
50. Katarína Rešetová – ĽS Naše Slovensko – 10
51. Miloš Rybanský – DOMA DOBRE – 2
52. Marián Semáč – NAJ – 1
53. Peter Sita – NEKA – 4
54. Peter Sloboda – NEKA – 20
55. Bystrík Stanko – NEKA – 12
56. Tibor Szládicsek – SDKÚ-DS – 0
57. Peter Šimončič – SME RODINA – Boris Kollár – 2
58. Anna Šimončičová – SNS – 0
59. Šimon Štefunko – NEKA – 19
60. Rudolf Šulek – NAJ – 1
61. Róbert Švec – SME RODINA – Boris Kollár – 3
62. Martin Uhlík – NEKA – 22
63. Stanislav Vančo – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 22
64. Jozef Viskupič – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 60
65. Marián Viskupič – OĽANO, SaS, KDH, OKS, Zmena zdola, DÚ – 43
66. Karol Zachar – SMER-SD – 24
67. Július Zemko – SMER-SD – 20
68. Patrik Zvonár – DOMA DOBRE – 18
69. Miloš Žužo – ĽS Naše Slovensko – 11

☐ – zvolení

Prílohy

EnglishSlovenčina
Skip to content